Komunikaty       
Komunikaty

 <<    <  4  [5]  6  >    >> 

2020.04.09 11:39

maxresdefault.jpg

2020.04.07 12:12

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY TRANSAKCJI KARTOWYCH ZBLIŻENIOWYCH

W celu ograniczenia kontaktu fizycznego podczas dokonywania płatności kartowych, organizacje płatnicze - Visa i Mastercard, podjęły decyzję o wprowadzeniu od 20 marca br. zmiany wartości limitu transakcji zbliżeniowej bez uwierzytelnienia (czyli bez wprowadzenia kodu PIN) z 50 do 100 zł.

Od 20 marca br. klienci wykonujący transakcje zbliżeniowe poniżej 100 zł mogą nie być proszeni o wprowadzenie kodu PIN. To, czy klient zostanie poproszony o PIN zależy od tego, czy dany terminal POS został już zaktualizowany. Oznacza to, że jeszcze przez pewien okres, może się zdarzać, że przy transakcji np. na kwotę 60 zł w jednym sklepie klient zostanie poproszony o PIN, podczas gdy w innym nie. Jest to uzależnione od tego, jak szybko Akceptanci (sklepy) dostosują się do wprowadzonej zmiany.

Ponadto podkreślamy, że zwiększenie limitu na transakcję zbliżeniową do kwoty 100 zł nie naraża klienta na większe ryzyko, gdyż nadal obowiązuje limit transakcji zbliżeniowych - tzw. kumulatywny, czyli ochrona klienta na wypadek utraty karty i realizowania transakcji przez osoby nieupoważnione pozostaje bez zmiany.

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Goworowie

2020.04.02 08:09

Komunikat informujący o ograniczeniach w obsłudze Klientów

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie Państwa i naszych Pracowników wprowadziliśmy zmiany w obsłudze Klientów.

Pomiędzy godz. 10.00 a 12.00 w Placówkach naszego Banku obsługujemy tylko osoby powyżej 65. roku życia.     W tym czasie nie będziemy obsługiwać pozostałych Klientów. Osoby poniżej 65. roku życia zapraszamy   w pozostałych godzinach pracy naszych placówek.

Wewnątrz Banku może przebywać ograniczona liczba Klientów w zależności od liczby stanowisk obsługi w danej placówce.

W przypadku wizyty w  placówkach naszego Banku prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów od pozostałych Klientów.

Zachęcamy do ograniczenia wizyt w Banku i wykonywania przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem bankowości internetowej. 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Goworowie

2020.03.25 09:25

KOMUNIKAT ZARZĄDU BANKU

Szanowni Państwo,

W związku z zamknięciem urzędów dla interesantów oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników od dnia  25.03.2020r

Kasa w Centrali Goworowo oraz Oddziale Troszyn czynna od godz 7.30 do 13.30;

Placówki czynne do godziny 15.00.

Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo nadzwyczajne okoliczności, z których wynika nasza decyzja.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować aktualizując powyższy wpis.

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Goworowiue

2020.03.23 08:13

Uwaga na wyłudzenia "na koronawirusa"!!!!!

 

Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemiologicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności.

 

Jak działają oszuści?

 • Używają komunikatów i fałszywych informacji związanych z epidemią koronawirusa. Podszywają się pod instytucje zaufania publicznego takie jak banki, urzędy państwowe, centralne oraz lokalne.
 • Wysyłają wiadomości SMS, w których zawarte są linki prowadzące do fałszywych stron. Celem tego jest wyłudzenie loginów i haseł do bankowości internetowej, a także kodów autoryzacyjnych dających możliwości zatwierdzenia prelewów na rachunek przestępców. W niektórych przypadkach linki moga prowadzić do stron zawierających złośliwy kod powodujący przejęcie urzadzenia klienta, na którym otrzymał wiadomość. Powołują się na działania Rządu, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub powszechną akcję szczepień ochronnych.
 • Przejmują konta, np. na Facebooku, a następnie proszą naszych znajomych o przelanie pieniędzy powołując się na swoją nagłą trudna sytuację.

 

Ofiary ataków, które nie zachowują ostrozności, mogą stracić swoje osczędności! Ponadto, ujawniając swoją tożsamość przestępcom mogą doprowadzi do wykorzystania jej do zawarcia w ich imieniu i w konsekwencji np. zaciągnięcia zobowiązań finansowych.

 

Pamietaj, że:

 • jedynymi i prawdziwymi źródłami informacji są komunikaty przekazywane przez służby lub/i zamieszczane na oficjalnych stronach internetowych, Na bieżąco komunikaty przekazują również przedstawiciele władz państwowych.
 • sprawdź w pasku przeglądarki, czy adres internetowy, na którym sie logujesz do bankowości internetowej , zgadza się z adresem strony Twojego banku. Jeśli adres jest inny niż zwykle, nie loguj sie na tej stronie - nie podawaj tam swoich danych oraz powiadom o tym swój bank.
 • zawsze czytaj bardzo uważnie treść każdego SMSa z kodem autoryzacyjnym.

Wiecej informacji o wyłudzeniach na stronie Związku Banków Polskich pod linkiem: https://zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Uwaga-na-oszukancze-ogloszenia-związane-z-epidemia-koronawirusa

2020.03.13 10:11

KOMUNIKAT

ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO w GOWOROWIE

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Naszym Banku do niezbędnego minimum.

Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i co z tego wynika, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zalecamy korzystanie z innych, dostępnych w naszym Banku kanałów kontaktu z pracownikami:

1) telefonicznego, pod numerami telefonów Centrali Goworowo :

• 602333158

• 660791330

lub 297614017

2) mailowego, pod adresem:

sekretariat@bsgoworowo.pl

e.kapuscinska@bsgoworowo.pl

3) telefonicznego , po numerami telefonów Oddział Troszyn:

602333428 lub 297671008

4) mailowego, pod adresem : b.zlotkowska@bsgoworowo.pl

Ponadto rekomendujemy:

• realizowanie płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną oraz bankowość mobilną.

• wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line.

 • w celu pobrania gotówki korzystania przede wszystkim z bankomatów.

 

Zwracamy się również z prośba o przestrzeganie zasad w zakresie przebywania w placówce Banku:

 • w placówce moga przebywać maksymalnie dwie osoby;
 • prosimy, na obsługę poczekać pezd placowką - to konieczne i powszechne środki ostrożności;
 • prosimy, zachować odległość przynajmniej 1,5 metra od pozostałych osób;
 • w naszych placówkach regularnie dezynfekujemy urzadzenia oraz udostępniamy dozowniki z płynem antybakteryjnym, które rekomendujemy używać przed podejściem do stanowisk ogsługi.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.

Zarząd

Banku Spółdzielczego w Goworowie